Шкільна бібліотека та екологічна просвіта

2020-11-09


Протягом жовтня 2020 року в шкільній бібліотеці НВК «Кіровоградський колегіум» проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів».

1 жовтня відбулось свято відкриття місячника - проведено екологічну гру-подорож «Флора та Фауна. Загадки планети Земля» (для учнів 5 класів). В бібліотеці закладу були розміщені книжкові виставки методичної та художньої літератури на екологічну тематику. Також пройшов конкурс малюнків на теми «Ми любимо природу рідної Землі» (5 класи) та «Ми дбаємо про екологію нашої Землі» (6-7 класи). Учні школи зустрічались з екологами нашого міста.

Бібліотекарі колегіуму провели екологічний урок «Збереження екології – спільна турбота громадян і держави» (для учнів 10 класів) та смайл-опитування учнів 10-11 класів «Екологічний стан планети Земля та шляхи його покращення».

Учні колегіуму 9-11 класів готували презентацій на тему «Земля – наш спільний дім. За нас ніхто природу не врятує». Для вчителів колегіуму була підготовлена он-лайн презентація на тему «Екологічна освіта учнів». Для учнів проведена он-лайн вікторина «Я люблю яблуко…» (До дня Яблука 21 жовтня).

Всі заходи Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек проводились за активної участі класних керівників та вчителів-предметників колегіуму. Більш докладно про ці та інші заходи Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек можна прочитати у блозі Швець Сніжани Анатоліївни, розміщені на сайті колегіуму.

Назад