Cвято Останнього дзвоника

31 травня у НВК «Кіровоградський колегіум» пролунав останній дзвінок. Він ознаменував початок веселих й цікавих літніх канікул для численної шкільної родини колегіуму та закінчення чудової шкільної пори для 47 випускників 11-х класів і 89 9-класників.

Навчальний рік подарував школярам нові знання, нові інтелектуальні та творчі здобутки, думки, почуття; вчителям – гордість за виховання майбутнього покоління громадян з новими ціннісними орієнтирами; батькам – хвилини щастя за своїх дітей, що значно подорослішали. Ми пишаємось 13 випускниками – претендентами на нагородження золотими та срібними медалями.

Гордістю НВК «Кіровоградський колегіум» є переможці ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Завітренко Даря, Табалова Анастасія, Карауш Дмитро, Басуріна Світлана, Амескан Каміла, Москалець Даря, Ковальчук Ксенія, Чередниченко Сергій. Завітренко Даря учениця 11-А класу виборола перемогу в ІІІ етапі всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Анастасія Табалова стала переможницею конкурсу Ельворті – НМС і право безкоштовно навчатися Великій Британії протягом одного року. Флерчук Владислав стала переможницею програми майбутніх лідерів (FLEX), яка надає можливість навчатися в американській школі і жити в американській сім'ї протягом одного навчального року. Також завершився перший навчальний рік для 126 першокласників, які не тільки опанували ази початкової освіти, але й знайшли багато нових шкільних друзів. 97 випускників початкової школи вперше в своєму шкільному житті склали державну підсумкову атестацію й готуються перейти до 5 класу й розпочати навчання в школі ІІ ступеня.

Щиро вітаємо всіх зі святом Останнього дзвоника та початком веселих і цікавих літніх канікул для численної родини колегіуму.


Up