Дякуємо ЗСУ!

2023-04-21


Тиждень психології З 17 по 21 квітня в Ліцей "Муніципальний колегіум" проводився тиждень психології, тому за цей період було охоплено великий спектр психологічних тем на заняттях.
Для учнів 3-х класів розглядалася тема" Долаємо конфлікти". На уроці діти ділилися власними конфліктними ситуаціями які були у їхньому житті; позбавлялися негативних переживань які виникли в результаті конфлікту а також, працюючи в групах, створили власну емблему, правила та девіз класу.
Для учнів 7 А класу проводилося заняття на тему «Згуртованість колективу» Учні вчилися відчувати один одного без слів, злагоджено діяти як одна команда, а наприкінці кожен мав змогу написати свої побажання щодо покращення міжособистісної взаємодії в групі.
Для учнів 9 А класу проводився тренінг "Вчимося долати стрес". На уроці учні мали змогу написати всі свої переживання з подальшим загальним обговоренням кожної ситуації з можливими варіантами її вирішення.
Для учнів 10 – х класів задля емоційного розвантаження та отримання певної підказки цікава проводилася вправа, суть якої полягала в тому щоб пов'язати обрану навмання цитату відомого психолога з внутрішнім запитом (а саме побачити "між рядків" відповідь, яку віддзеркалює наш внутрішній світ).
В 11 класі проводився тренінг з поєднанням двух тем "Професійне самовизначення" та "Формування життєвих цінностей". Учні визначили приховані мотиви вибору своєї майбутньої діяльності; грали в інтерактивну гру "Аукціон або життєвий вибір" де змогли зрозуміти свої ціннісні орієнтири; а також вперше спробували роботу з метафоричними асоціативними картами, які дають змогу звернутися до підсвідомості людини через метафору.


Назад