Привітання з Днем Знань

Дорогі учні, педагоги, батьки!

Щиро вітаємо всіх із традиційним вересневим святом – Днем знань!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Знання – це сила. Сила творіння, добра та суспільної злагоди.

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день України.

Шановні батьки, щиро висловлюємо вам слова подяки за ваших дітей. За те, що допомагаєте їм у навчанні, в житті і даєте потрібні і правильні поради. Продовжуйте і далі допомагати своїм дітям, а в майбутньому вони допоможуть вам.

З нагоди свята бажаємо всім нам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу, нових здобутків!


Up