Веселі бешкетники

З 31 жовтня по 02 листопада 2018 року на території колегіуму був проведений конкурс "Веселі бешкетники" для 1-7 класів, а для 8-11 класів була проведена дискотека з конкурсною програмою під назвою "Відьомський шабаш". Під час цих заходів дітям дозволялося те, що не дозволяють: бути страшними, вердливими, лякати всіх тощо.

Під час конкурсу "Веселі бешкетники" (1-7 кл.) дівчата з учнівського парламенту (Власенко Вікторія (9-А кл) та Москалець Даша (10-А кл)) проводили веселі та азарні ігри. За підсумками данного конкурсу у номінації "Найзгутрованіші бешкетники" класи отримали наступні місця

І місце поділили 2-А та 2-Д класи
ІІ місце 1-Д клас
ІІІ місце 2-В клас
ІV місце поділили 2-Б та 5-Д класи

Учні 6-Д класу нагородженні грамотою за фантастичну креативність (гарбуз вирізаний у формі кицьки, поробки з кульками чорна та помаранчева).

Під час дискотеки (8-11 класи) були різноманітні конкурси, такі як "Музичний інструмент", "Стільці" (але роль стільців грали хлопці), "Лімбо", "Мумія", "Нагодуй монстра", танцювальний конкурс тощо. Призи були шутливі (яблука, прості олівці з відповідною атрибутикою) та серйозні (білети в кінотеатр "Портал"). Взагалі було весело, учням сподобалося. Учнівський парламент, а саме: Васильєв Андрій (8-А кл), Демченко Діана (9-А клас), Герасимов Святослав (5-Б кл), Перевозник Михайло (9-А кл), Власенко Вікторія (9-А кл) та Москалець Даша (10-А кл) самостійно робили усі "прикраси" для оформлення актової зали (гарбузи, привиди, Просковья (баба Яга на сцені) тощо) та прикрашали зал. Велику допомогу надали батьки 8-А класу з класним керівником на чолі Горбова Р.В., надавши атрибутики для цього заходу. Перевозник Катерина (10-А кл) та Тарасенко Іванна (10-Д кл) малювали плакати, що на сцені.

Також президент учнівського парламенту Зайченко Андрій (9-А кл) організував професійного ведучого Влада, який разом з Власенко Вікторія (9-А кл) та Москалець Даша (10-А кл) проводили вищезазначені конкурси.

Up