відвідали СБУ

8 грудня 2018 року учні 10-Д класу на чолі з класним керівником Шараєвською О.І. та педагогом-організатором Шевцовою Л.О. відвідали благодійний захід, присвячений співробітникам СБУ, які загинули у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.

Захід був проведений на території Кіровоградської обласної філармонії співробітниками та курсантами Національної академії СБУ (м. Київ).

Під час заходу була представлена виставка картин «Невидима варта», на яких зображені портрети загиблих співробітників СБУ. Писали картини фарбами офіцер НА СБУ Леся Швиденко, а кольоровими олівцями її донька. Про кожну роботу художниця особисто розповіла. А також повідомила, що оригінали портретів у сім’ях цих військовослужбовців, а на виставці репродукції.

Другою частиною заходу була вистава-реквієм «Війна без строку..», яку продемонстрували курсанти академії. Під час вистави було важко усвідомлювати, що це не кіно і не якась вистава, а реальне життя і реальні люди, які поклали своє життя за Україну. А у кожного з них залишилися батьки, красуні-дружини, діти… Виставу завершила Леся Швиденко, виконавши пісню «Невидима варта».

Також зі сцени виступали ректор НА СБУ, посадові службовці м. Кропивницького та священик. По завершенню заходу Лесю Швиденко привітали з днем художника, подарувавши білі троянди.

Up