благодійна акція «Новорічна ніч»

Силами учнівського самоврядування колегіуму на чолі з педагогом-організатором Шевцовою Л.О., а саме: Міністерством милосердя з Міністром Власенко Вікторією (учениця 9-А кл.) протягом грудня була проведена благодійна акція «Новорічна ніч», під час якої були зібрана велика кількість м’яких та розвиваючих іграшок, книжки, солодощі та канцтовари.

Частина зібраних речей була передана «Парламенту дітей міста Кропивницького». Даний парламент в рамках соціального проекту для дітей з особливими потребами «Доторкнемося дитячої душі – нехай промінчики заграють в ній» зібрали з багатьох шкіл міста іграшки, канцтовари, солодощі. Учениця 10-А класу колегіуму Москалець Дар’я (Прем‘єр-міністр учнівського самоврядування колегіуму) у складі групи «Парламенту дітей міста Кропивницького» відвідали учнів спеціалізованої школи №1 з цими подарунками та новорічними привітаннями. Усі отримали купу позитивних емоцій.

Друга частина зібраних речей була доставлена учнями 11-Д класу Шамардіном Артемом та Сьомкіним Ігорем на чолі з педагогом-організатором Шевцовою Л.О. до Кіровоградської дитячої обласної лікарні. Зустріла нас секретар головного лікаря Гетьман Надія Іванівна, через яку ми передали частину м’яких іграшок для консультативної поліклініки. Лікарі нам були дуже вдячні. Решту іграшок, солодощі, книжки, канцтовари були подаровані пацієнтам неврологічного відділення цієї лікарні, серед яких були і сироти. Старша медична сестра даного відділення Похваліна Ірина Миколаївна допомогла нам в цій приємній справі. Окреме спасибі голові батьківського комітету колегіуму Добрянській Олені Олександрівні, яка забезпечила нас транспотром. Дякуємо всім класним керівникам, учням та їх батькам, співробітникам колегіуму за участь в даній благодійній акції.

Разом ми показали діткам, що світ не без добрих людей.

Величезне дякуємо!!Up