відвідали університет культури і мистецтв

09 лютого 2019 року учні НВК «Кіровоградський колегіум» на чолі з заступником з виховної роботи Шиян Л.В., психологом Волковою С.А. та педагогом-організатором Шевцовою Л.О. у складі групи школярів навчальних закладів м. Кропивницького відвідали Київський національний університет культури і мистецтв.

До університету прибули більше 2000 учнів зі всієї України. За кожною групою був закріплений гід. Нашого гіда звали Юля, яка провела нас до факультету музичного мистецтва, лабораторії туризму, факультету інформаційної політики і кібербезпеки, україно-польського центру культури і мови, лабораторії готельно-ресторанного сервісу, лабораторії ресторанного бізнесу, факультету міжнародних відносин, факультету івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу, факультету PR та журналістики, факультету кіно та телебачення, Київського інституту мод, кафедри режисури та масових свят.

Також учням розповіли про акторське та хореографічне мистецтво. На кожному факультеті розповідали, демонстрували усі тонкощі навчання, які викладають студентам відомі люди такі як Могилевська Наталя, Винник Олег тощо та безпосередньої практики як в Україні, так і за кордоном, починаючи з першого курсу, при цьому отримуючи великі можливості на подальше життя. Приємним нюансом було те, що всіх нагодували безкоштовним сніданком та обідом.

А зустріч з ректором університету Поплавським М.М. була теплою, з ноткою гумору, але в той же час спілкувалися про серйозні речі. Дуже втомлені та неймовірно задоволені ми повернулися додому! Дякуємо університету за таку чудову екскурсію!!!

Окреме спасибі нашому гіду Юлії!!!


Up