Safe-online 2019

16 лютого 2019 року був проведений щорічний, креативний традиційний квест для учнівської молоді «Safe-online 2019» та вперше фестиваль «First Lego League».

Проект «First Lego League» створений для дітей 6-10 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group.

Його мета: долучати дітей до вирішення актуальних світових питань за допомогою улюбленої іграшки – конструктора LEGO!

У 2017 році Кіровоградський колегіум виборов грант від благодійного Фонду LEGO Foundation на інноваційне навчання в молодших класах. А у квітні й травні 2018 року ЛЕГО-команди нашого закладу взяли участь у фестивалі «First Lego League» в м. Києві.

Тема цього сезону «Місія: Місяць», присвячена вивченню супутника Землі та вирішенню проблем з якими зіштовхнеться людина при житті там та дослідженні Місяця. В цьому сезоні взяли участь 5 команд учнів молодшої школи колегіума.

Квест “Safe-online” створений для учнівської молоді, метою якого є:

- протидія булінгу;
- формування медіакультури учнів;
- поглиблення знань та навиків роботи в сучасних онлайн-сервісах;
- розвиток логіки та вміння працювати в команді.

Тема «Safe-online 2019»: «Маски та реальні обличчя інтернету».

Квест складався з 9 локацій, танцювального марафону (танець «ланцюжком» і танець за стилем) та селфі-тайму.

Субота була дуже запальною, активною та веселою. Учасники фестивалю отримали купу задоволення, переглядаючи неймовірні моделі під час «First Lego League». Молодші школярі взяли активну участь у вікторині «Такий близький і далекий космос», отримали подарунки та привітання від центру естетичного виховання хореграфічного гуртка «Baby-Art» з номером «Веселі мульти».

Учасники «Safe-online 2019» проявили усі свої знання та вміння. Були нагородженні найкращі у танцювальному марафоні, кращі на локаціях, за найкраще селфі і відео. Участь взяли 9 команд: команда Кіровоградського колегіуму, Мар’янопільського НВО, Балашівської гімназії, команди шкіл № 2, № 6, № 9, № 14, № 24, № 35. Місця були зайняті наступним чином:

І місце – команда школи № 9
ІІ місце – команда Кіровоградського колегіуму
ІІІ місце - команда школи № 2

Всіх вітаємо! Дякуємо за гру! Будуємо безпечний інтернет разом! До нових зустрічей!
Up