Даруємо тепло

Учні НВК «Кіровоградський колегіум» на чолі з педагогом-організатором Шевцовою Л.О., відповідно до плану роботи Міністерства милосердя учнівського самоврядування закладу (Міністр – Власенко Вікторія, учениця 9-А класу) та під керівництвом заступника директора з виховної роботи Шиян Л.В. взяли участь у благодійній акції «Даруємо тепло» (Міністерство милосердя) та ІV Всеукраїнській благодійній акції «Happy Мяу для Мурчика», присвяченій Міжнародному дню котів (Благодійний фонд «Щаслива лапа» в рамках проекту «Біоетика»).

Спільними зусиллями було зібрано майже 100 кг різноманітних круп, 50 кг кормів для собачок, кішечок та птахів, м’ясні желе, ліки, мисочки, ошийник та іграшки для собак. А учні 2-Д класу на чолі з класним керівником Волковою С.А. напередодні акції передали корм та фінансову допомогу.

Дякуємо всім класним керівникам, учням та їх батькам, які взяли участь! А також всім, хто допомагав носити, важити, фасувати! Окреме спасибі Катерині (представник благодійного фонду), яка машиною забрала все зібране!


Up