Свято весни, надії, любові

До Міжнародного Жіночого Дня та Масляної в колегіумі було проведено «Свято весни, надії, любові» для учнів 5-11 класів та вікторина «Весна прийшла та багато свят принесла».

Під час свята прекрасну половину людства вітали із 8 Березня: хлопці- ведучі (Єфімов Олександр, 10-А клас та Тьор Олександр, 6-А клас), Говорун Давід (5-А кл) грав на кларнеті, Громова Діана (5-Д кл) співала, дівчата з 10-Д кл танцювали, а гра композиції у дві скрипки у виконанні Гребінчук Станіслава (9-А кл) та Барабулі Анастасії (10-А) була неперевершеною!

Також під час свята Весна (Суржик Дар’я, 10-А кл) розповіла про Масляну, а актив Міністерств учнівського самоврядування продемонстрували гумористичні сценки з такими персонажами як теща, зять, невістка, зовиця, діти, батьки. Представники Кропивницького професійного ліцею сфери послуг та торгівлі показали, як красиво підготуватися до свят. На завершення дівчата із 8-Б кл побажали всім усього найкращого, виконавши пісню «Все буде добре».

З школярами молодшої ланки актив Міністерства культури та дозвілля учнівського самоврядування провели вікторину, під час якої учні продемонстрували свої знання щодо Міжнародного Жіночого Дня та традицій святкування Масляної.

Вітаємо всіх із прийдешніми святами!


Up