ГРОМАДСЬКЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ЗНО

ГРОМАДСЬКЕ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПРОВЕДЕННЯМ ЗНО У 2019 РОЦІ

З метою забезпечення відкритості та прозорості, широкого та об’єктивного інформування громадськості про перебіг проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Одеській та Кіровоградській областях у 2019 році Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти звертається до всіх небайдужих громадян, представників громадських та суспільно-політичних організацій, батьківських комітетів, піклувальних рад навчальних закладів та засобів масової інформації з пропозицією зареєструватися громадським спостерігачем за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання.

Як стати громадським спостерігачем за проведенням ЗНО?

1. Громадським спостерігачем може бути особа, яка досягла 18-річного віку й делегована суб’єктом громадського спостереження для здійснення громадського спостереження.
2. Зареєструватися, тобто надати до визначеного місця реєстрації особисто (або поштою) такі документи:
- подання про реєстрацію громадських спостерігачів від суб’єкта громадського спостереження;
- письмові зобов'язання осіб, вказаних у поданні, щодо дотримування прав та обов’язків громадського спостерігача;
- копії документів, які посвідчують осіб - представників суб’єктів громадського спостереження;
- письмові згоди осіб, вказаних у поданні, на обробку персональних даних.

3. Обрати день та пункт проведення ЗНО.
4. Пройти інструктаж.
5. Отримати посвідчення громадського спостерігача, що підтверджує його повноваження.
6. У визначений день прибути до пункту проведення ЗНО. Для спостереження за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання в пункті зовнішнього оцінювання, радимо скористатися пам’яткою громадського спостерігача.

Реєстрація громадських спостерігачів відбувається за адресами: Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти: вул. Ак. Корольова, 26, м.Одеса, 65114. Контактний телефон: (048) 784-89-32.

Відповідальна особа – Крижановська Олена Олександрівна. Комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. В.О. Сухомлинського»: вул. Полтавська, буд.35, м. Кропивницький, 25013 (каб. № 39). Контактний телефон: (0522) 24-32-04. Відповідальна особа – Бутенко Ліна Миколаївна.

Запрошуємо взяти участь у спостереженні за ЗНО представників ЗМІ, представників політичних партій та громадських організацій, піклувальних рад навчальних закладів, батьківських комітетів, студентських рад тощо.


Up