Тиждень родинного виховання

У 1-Д класі НВК «Кіровоградський колегіум» з метою залучення батьків у виховний процес як рівноправних учасників, формування педагогічної культури сучасної сім’ї та допомоги батькам у вихованні дітей, розвитку інтересів до традицій свого народу, своєї родини було проведено Тиждень родинного виховання.

За цей час класним керівником Волковою С.А. було проведено наступні заходи: години спілкування «Дерево сильне корінням, а людина насінням», «Повага – ниточка, що з’єднує покоління»; конкурс малюнків на тему «Це – моя родина, частина Батьківщини – України» та фотовиставка «Знайомтесь – я та моя сім’я» дали можливість дітям проілюструвати сторінки життя своєї родини; організований перегляд відео « Права і обов’язки батьків та дітей»; розроблено пам’ятку для батьків «Гендерне виховання» та батьківський всеобуч з теми «Виховання обдарованої дитини».

Чудовим фінішним акордом стало вдосконалення батьками класу ігрового майданчику та створення фотозони «Дні народження учнів 1-Д класу». Цей тиждень став яскравою сторінкою життя шкільної родини.
Up