x Молодь обирає здоров’я
Молодь обирає здоров’я

16 травня 2019 року в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся Обласний етап Всеукраїнського фестивалю- конкурсу «Молодь обирає здоров’я», до якого входив тренінг, літературно- музична, художньо-спортивна міні-композиція, конкурс плакатів і фото, вікторини.

Команда «Біоритм» НВК «Кіровоградський колегіум», яка складася з 7 учнів, а саме: Демченко Діана (капітан команди, Міністр культури та дозвілля Учнівського Парламенту, учениця 9-А кл.), Москалець Дар’я (Прем’єр-міністр Учнівського Парламенту, учениця 10-А кл.), Токарь Валерія (актив Міністерства культури та дозвілля Учнівського Парламенту, учениця 9-А кл.), Гребінчук Станіслав (актив Міністерства культури та дозвілля Учнівського Парламенту, учень 9-А кл.), Варлавіна Олександра (учениця 9-А кл.), Пашева Марія (учениця 9-А кл.) та Зубричева Аглая (учениця 9-А кл.), взяла участь і всіх номінаціях.

У міні-композиції команда продемонструвала, як легко потрапити у полон шкідливих звичок і невеселий фінал такого способу життя, починаючи з «…я лише спробую, нічого не буде..» та підкреслюючи трагічне положення такого буття грою на скрипці. Але можна і не потрапити в цей полон, обравши здорове харчування, активний відпочинок, спорт, спокій та хороший настрій. Вибір завжди за людиною. Гра команди була завзятою, емоційною та яскравою. Виклалися на 100%! Молодці!!!







Up