x SUMMER FRIENDS CAMP
SUMMER FRIENDS CAMP

Швидко плине час... І знову літо і у нашому колегіумі, як і в інших школах міста, 3 червня 2019 року розпочав свою роботу дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням «Summer friends Camp»(мовний табір).

Усю виховну роботу табору колектив спрямовував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, адже дитина – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі, її просто потрібно вчасно відкрити.

У таборі вирувало життя у 15 загонах(початкова школа) та 9 мовних загонах (середня та старша школа) .До відпочинку було залучено майже 40 % дітей від загальної кількості учнів школи. Кожного дня було організовано розважальну програму: конкурси, вікторини, міні-концерти, спортивні та туристичні змагання. У мовних загонах , кожен день був присвячений тварині та її способу життя. Діти виготовляли іграшки, орігамі, складали та розгадували кросворди, та ще багато цікавих завдань , і все це було англійською та німецькою мовами.

Цікавими у дитячому закладі відпочинку «Summer friends Camp» проводились Дні спорту та здоров’я. Організацію змагань взяли на себе вчителі фізкультури. Були організовані змагання «Малі Олімпійські ігри» з цікавими естафетами та цікаві квести.

Вже не перший рік ДЗВ «Summer friends Camp» НВК « Кіровоградський колегіум» співпрацює з 3- м окремим полком спецпризначення ім..князя Святослава Хороброго. І ось , наші друзі , знову зробили для дітей закладу свято. Це військово – патріотична гра « Школа виживання». Діти вчилися розбирати та збирати автомат, надавати першу долікарську допомогу, змагалися в спортивних естафетах.

Упродовж роботи дитячого закладу відпочику «Summer friends Camp» проведено екскурсії: до дитячої бібліотеки, пожежної частини, обласного центру еколого-натуралістичної творчості, екскурсія до міського парку відпочинку, похід до театру ім..М.Кропивницького, екскурсія до кінологічного центру, на іподром та багато інших цікавих екскурсій.

Також вихованці закладу(мовного табору) прийняли участь у щорічному конкурсі « Всі прапори завітали до нас» , який проводиться між мовними таборами і стали лауреатами заходу. Відпочинок у таборі «Summer friends Camp» неймовірно сподобався дітям, адже кожного дня були нові завдання, нові свята, змагання та конкурси. Режим дня відповідав потребам дитини, було гармонійно поєднано відпочинок та розваги, хвилини релаксації та активних дій. Це сприяло відпочинку дітей, покращенню їхнього фізичного та морального здоров’я, згуртуванню учнівського колективу. Крім цього діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій, які будуть супроводжувати їх все літо.

Up