Міська акція «ЕКОвесна»
Учні Ліцею «Муніципальний колегіум» долучилися до міської акції «ЕКОвесна» 🌿
Це були дні справжньої єдності, відповідальності та натхнення. До доброї справи об’єдналися всі: учні, батьки та вчителі. Разом ми не лише впорядковували території, а й дарували турботу нашим меншим друзям у притулку для тварин «Щасливий пес» 🐾
Кожен зробив свій внесок, щоб світ навколо став хоч трішечки чистішим, добрішим і кращим.
Результати нашої спільної роботи — у цьому відео. Дивіться, надихайтеся та долучайтеся до добрих справ разом із нами 💚


Назад