У Ліцеї «Муніципальний колегіум» пролунав Останній дзвоник — особливе й зворушливе свято,
яке об’єднало учнів, учителів, батьків та гостей закладу.
Для більшості учнів він ознаменував початок літніх канікул, а для випускників —
хвилюючу мить прощання з рідним ліцеєм і початок нового життєвого етапу.
Символічний Останній дзвоник став нагадуванням про незабутні шкільні роки, справжню дружбу,
перші перемоги та мрії, що ведуть уперед.
Бажаємо всім учням змістовного та безпечного відпочинку, нових звершень і натхнення,
а нашим випускникам — впевненості у власних силах, успішного складання іспитів та здійснення найзаповітніших мрій.
Нехай кожен дзвінок у житті буде дзвінком до нових можливостей, перемог і щасливого майбутнього! 💙💛