Вітання з останнім дзвоником

2021-05-31


Шановні вчителі, учні та батьки!

Щиро вітаю всіх зі святом Останнього дзвоника та початком веселих й цікавих літніх канікул. Для учнів випускних класів його бентежні звуки сповістять про початок нового життєвого марафону, який подарує нові можливості для самореалізації та самовдосконалення.

Дорогі одинадцятикласники! Закінчення школи – це пам’ятна подія. Це день, коли у житті настає новий етап – етап дорослішання, час високих прагнень і цікавих ідей. Ви отримали ґрунтовні знання, досвід, а це дозволяє впевнено дивитись у майбутнє. Перед вами відкриваються двері в новий світ, непросте доросле життя, в якому щодня доведеться відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Переконана, що кожен з вас уже зробив свій особистий вибір і готовий до підкорення нової життєвої вершини, бо володієте потужною силою, ім’я якій – молодечий запал і віра в себе. На вас, як на майбутнє нашої держави, покладаються великі надії. Здобувайте освіту, працюйте, примножуйте славу рідного міста, творіть нову величну історію нашої країни. Ви – наша інтелектуальна еліта, і ваші успіхи будуть найвищою нагородою для нас.

Щиро бажаю кожному з вас ніколи не зраджувати мріям, впевненості у собі. Будьте вдячні вашим учителям за любов, турботу, знання та добрі поради, а вашим батькам – за всіляку підтримку, всебічну допомогу та розуміння.

Школярам зичу найкращих сонячних днів, повноцінного літнього відпочинку, духовних і фізичних сил, нових знайомств та яскравих вражень.

Директор НВК Олена Максимова

Назад