Про участь у Єврофесті 2020

НВК «Кіровоградський колегіум» братиме активну участь в онлайн фестивалі «Єврофест-2020», який починається 12 травня. Команда колегіуму «Piccadilly», до складу якої входять другий віце прем’єр-міністр учнівського парламенту Демченко Діана (10-А), міністр культури та дозвілля учнівського дозвілля Тараненко Софія (8-Б кл), в.о.міністра турботи та милосердя учнівського парламенту Балан Владислав (7-А кл) і актив міністерства культури та дозвілля Гнатенко Анна (10-Д кл), Возник Анна (10-Д кл), Токарь Валерія (10-А кл). Команда представлятиме Латвію та презентуватиме командний соціальний проект з теми «Мій внесок в розвиток громади» (екологія).

Малюнок Овчаренко Ірини (8-Б кл, актив міністерства кільтури та дозвілля учнівського парламенту) візьме участь у відкритому конкурсі постерів та малюнків «Європа в Україні».

Світлини учнів 3-Д кл, 6-А кл, 7-А кл, 7-Д кл та 9-Б кл візьмуть участь у відкритому онлайн- конкурсі світлин «Європейська Україна в світлинах» та у конкурсі фотоколажів «Ми подорожуємо Україною». Дякую кл керівникам Чернобривець Л.М., Шевченко А.О., Тегзі О.В. та Ігнатьєвій Т.О.

Окреме величезне спасибі Волковій С.А. за 19 фоторобіт!!! для конкурсів.

Подяка всім учням, які беруть участь. Всім нам натхнення, здоров’я та перемоги!!!Up