Тиждень англійської мови

Тиждень англійської мови був проведений в НВК «Кіровоградський колегіум» з 27.11 по 01.12. 2017р. згідно з річним планом роботи методичного об’єднання вчителів англійської мови. Концепція проведення предметного тижня змінюється кожного року; в цьому році темою тижня була «Колегіум має талант».

Плануючи свої заходи вчителі враховували принципи актуальності, зацікавленості та мотивації учнів до позакласної діяльності. Всі заплановані заходи були націлені на:

• виховання патріотичної особистості, яка здатна до саморозвитку, самоосвіти, творчого розв’язання проблем, критичного мислення;
формування естетичних навичок, вдосконалення емоцій учнів, сприяння тому, щоб інтелектуальна сфера не домінувала над емоційною;
• розвиток здатності самостійно реалізувати власні можливості, ініціативу; формування пізнавального інтересу;
• підвищення мотивації до вивчення мови, збагачення словникового запасу, розвиток навичок іншомовного спілкування.

Протягом тижня:

Школу було яскраво художньо оформлено, що є потужним фактором як підвищення мотивації учнів до участі у позакласних заходах, так і виховання естетичних почуттів учнів. Тиждень був спланований таким чином, що кожного дня проводилися конкурси по паралелях. Фіналом конкурсів був загальний гала-концерт, де були представлені таланти учнів різних класів колегіуму.

Понеділок 27.11 - День 2-3 класів
Конкурс малюнків «Моя улюблена літера» та листівок.

Вівторок 28.11 - День 7 - 8
Конкурс читців англійської та американської поезії

Середа 29.11
Конкурс проектних робіт Четвер 30.11 День 4-6 класів
Конкурс знавців англійської мови

П’ятниця 01.12
Гала-концерт «Колегіум має талант»


Up