Тиждень англійської мови в Д класах

Цікавим та змістовним став тиждень англійської мови Д-класів у Кіровоградському колегіумі (27.11.2017 – 01.12.2017).

Основними цілями тижня були:
підвищення освітнього рівня і якості володіння англійською мовою, розвиток творчої активності учнів; розвиток загального кругозору;
виховання особистості, яка здатна до саморозвитку, самоосвіти, творчого розв’язання проблем, критичного мислення; підвищення мотивації до вивчення мови та культури іншої країни;розвиток здатності самостійно реалізувати власні можливості, ініціативу.

В класах були проведені позакласні заходи, об'єднані єдиною темою «Collegium Got Talent».

Тиждень розпочався театралізованою виставою "Кентервільський привид" спільними зусиллями учнів 8 Д та 6 Д класів(вчителі –Омельченко В.В. ТА Толстова І.М.) Було проведено міні-концерт "Young and Talented". Діти співали пісні, декламували вірші та ставили сценку. Учням запам’яталися вражаючі костюми та акторська гра.

29.11.2017 року в 7-Д класі(вчитель Сербулова Л.А.) відбувся захід до тижня англійської мови "TALENTS AMONG US". Учні з зацікавленістю розповідали про талант та талановитих людей. В другій частині заходу було продемонстровано таланти, які які мають самі учні. Сосонский Олена декламувала вірш H. Longfellow "The Arrow and the Song". Мельник Іван та Марковський Данило декламували вірш Р. Бернса "My heart's in the Highlands". Луньова Христина майстерно виконала відому пісню "Shine your way". Танцювальна група класу виконала запальний танок. А на завершення кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики, Ігнатова Марія, подарувала глядачам акробатичний етюд "Shape of You". Гості заходу були у захваті від талантів дітей.

Цікавий БРЕЙН-РИНГ відбувся в 4-Д класі(вчителі Андалюкевич О.В., Клевцова О.В.). Учні продемонстрували кмітливість,знання з різних наукових сфер. Запам’яталися музичні паузи- цирк «Радість»,вірші на різних мовах та яскравий танок. Тривала запекла боротьба між двома командами,але справедливі судді винесли рішення- Перемогла дружба!

29.11.2017 року в 3-Д класі( вчителі- Мебагишвилі І.В., Ковальчук Т.І.) відбувся захід до тижня англійської “Talent Show”. Захід пройшов у формі концертної програми, під час якої учні класу мали змогу продемонструвати свої таланти та захоплення. Діти проявили свої творчі здібності в танцях, співах, малюванні, театралізації казок, декламуванні віршів та грі на музичних інструментах.

Порадували і наймолодші! У 1-Д класі відбулося свято'Let's sing and dance".Учні цікаво провели час-грали в рухливі ігри,демонстрували свої таланти-а саме-співочі та танцювальні. Приймали участь у різноманітних конкурсах та показували свої перші набуті знання з англійської мови. Всі присутні набралися позитивних емоцій та гарного настрою від святкового заходу!

30.11.2017 в 5Д класі (вчителі-Буйнова Т.В., Кльована Л.О.) був проведений захід "A Treasury Chest of Talents" до тижня англійської мови. Учні з великим задоволенням брали участь у заході.В процесі проведення заходу учні продемонстрували свої таланти в спорті, танцях, співах та декламуванні віршів.

Феєричне шоу талантів порадувало глядачів,які прийшли на це свято у 2-Д клас(вчителі- Островська В.О.,Лисенко К.О.).Справила враження казка про Червону Шапочку,танці, пісні,вірші.

Завершило тиждень чудове шоу, підготовлене учнями старших класів(9-Д,10-Д, вчитель Недопас Н.В.) « Таланти міста Кропивницький».Учнi подорожували вулицями рiдного мiста та вiдкривали новi таланти. Учнi продемонстрували рiзнi здiбностi з областi хореографii ( Сакун Л., Полякова К., Вiтряченко Л.) вокалу( Терехов М) театрального мистецтва( Руденко М.) спорту( Шамардiн А, Сьомкiн I) Гостi свята були у захватi вiд талантiв учнiв.

Тиждень англійської мови вкотре продемонстрував неймовірні здібності учнів, показав, що сучасні школярі є гідною зміною, щодня вони готові досягати нових вершин заради щасливого майбутнього нашої Батьківщини.

Up