ДПА - Міжнародні сертифікати

Міністерством освіти і науки України надано роз`яснення щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/18 навчальному році” (лист МОН України від 15.01.2018 №1/9-27 ).

Якщо учень або учениця отримали міжнародні сертифікати (дипломи):

 IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment, Pearson Test of English (PTE – англійська мова).
 Deutches Sprachdiplom (DSD), Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD), Goethe- Zertifikat В1, Goethe-Zertifikat B2 – німецька мова.

Автоматично можуть отримати в атестаті 12 балів з іноземної мови (з англійської – до 1 червня, з німецької – до 29 травня).

Сертифікат повинен бути рівня В1 або вище – y paзi вивчення мови на рівні стандарту або академічному рівні, В2 або вище – у разі вивчення мови на профільному рівні. Учням, які отримали міжнародний сертифікат з 3 квітня до 1 червня 2018 року з англійської мови (до 29 травня – з іспанської, німецької, французької) і проходитимуть ДПА з іноземної у формі ЗНО, у додаток до атестата також виставляється оцінка 12 балів з іноземної.

Водночас, учням, які отримали міжнародний сертифікат після реєстрації для проходження ДПА з іноземної мови у формі ЗНО (з 19 березня до 1 квітня) i до 2 квітня не перереєструвались, виставляється оцінка за результатами зовнішнього оцінювання.

Up